You are currently viewing כיצד בוחרים ארנק עור איכותי?

כיצד בוחרים ארנק עור איכותי?

ארנקים הם אביזרים חיוניים מכיוון שהם עוזרים לנו לשאת ולהגן על הפריטים האישיים שלנו. הם מסייעים בהחזקת כרטיסי אשראי, רישיונות, מזומנים, תמונות יפות של הילדים שלך ומסמכי זיהוי אחרים. פנקסים אלה עשויים מחומרים ייחודיים החל מבדים ועד עור. המאפיין בהם הוא שהם מתקפלים (ניתן לצמצם אותם לגודל מדגם), והם יכולים להתאים לכיס. מבט על הארנק הדק והמסוגנן של הגברים מראה את השיפורים העשירים שנהנו מאביזר זה לאורך השנים.

היסטוריה קצרה של ארנקים

היוונית העתיקה השתמשה בארנק יותר כמו חבילת הישרדות. אפשר לקרוא לזה "חנות הסלולר" של האיש המסכן שהיה מלא במזון. ככל שחלף הזמן, השימוש בו השתנה בשנות ה -1600 כאשר הוצג מטבע נייר. הוא שימש לנשיאת כסף וחפצים אישיים אחרים. במאה ה -19 ראו את הארנקים המשמשים לנשיאת בשר יבש, מוצרי מזון ופריטים להובלה בפרטיות. בתקופה העכשווית, הם משמשים לנשיאת כרטיסי אשראי וכמה מסמכים חשובים.

 

חלק מהחברות מתמקדות בייצור ארנקים מעור שחור לגברים, אך רוב המותגים מייצרים פשוט ארנק מעור אמיתי בעיצובים שונים הנהנים מחסות גבוהה במדינות שונות בעולם.

סוגי ארנקים

הם מקובצים לפי מה שהם עושים/הדרישות הייחודיות של המשתמש. ארנקים לגברים, עיצובים מותאמים אישית יש בשפע ולא במקומם להזדהות עם הביקוש הגובר לארנק עור מותאם אישית לגברים. לרוב, אנשים בוחרים אביזר אופנה זה על סמך הפריטים שהם רוצים לשאת. חלק מהגברים נושאים כאלה בינוניים שיכולים להתאים לכיסם האחורי. בשוק של היום, עור עור מועדפים בגלל המחירים המשתלמים והעמידות שלהם.

 

ארנק דו-קפל

ניתן להכניס בקלות את הארנק הדו -כיווני, המכונה גם "ביל -פולד" לכיס של עיצובי בד שונים. כמה מעוצבים כארנק העור החום לגברים.

 

יש לציין כי דגמים אלה מקופלים לשני חצאים ונותנים מקום לנשיאת פריטים יקרי ערך. משתמשים יכולים לגשת לפריטים שהם צריכים על ידי הרמת הדש. ארנק עור קלאסי זה הוא סוג אחד הפופולרי ביותר בשוק בשל עיצובו הדק.

 

כשהוא נמצא בכיס, הוא אינו מופיע כבליטות גם אם אתה מחזיק כרטיסים, קבלות וכסף. סוג זה הוא תכליתי ונוח כאשר אתה משתמש בו. ניתן לקפל אותם באופן המאפשר למשתמש לגשת למסמכי זיהוי בקלות; ללא סיבוכים בפתיחתו. לארנקים הדקים של הגברים האלה יש שני צדדים ייחודיים שיכולים להכיל כמות נכונה של מזומנים וכרטיסים. כדי להגן על הפריטים, יש להם רוכסן מצויד הנסגר בקלות כשהמשתמש מסיים את חשבון החוב. הוא יכול להגיע בצבעים כהים או בהירים מכיוון שהם משרתים מטרות שונות לאנשים פרטיים. הוא נועד להיות עמיד במים ומבטיח בטיחות מירבית לפריטים רגישים.

 

ארנק טריפולד

ארנק משולש מקופל לשלושה חלקים, והוא מאפשר למשתמש לאחסן פריטים בצורה אנכית.

 

זה שונה מארנק כרטיס הביקור מעור. רוב הגברים אוהבים את העיצוב בגלל מספר התאים המותקנים בו. יש לציין, שהם שמנים יותר מקפלים דו-קימטיים. למרות שהקיבולת של הטריפולד גדולה יותר, הם יכולים להתאים בנוחות לכיס.

 

הדבר הייחודי להם הוא היכולת שלהם להחזיק יותר מזומנים וכרטיסים מאשר דגמים דו-קיפוליים. הם מציעים שטח נוסף שיכול להכיל תצלומים ותעודות זהות. לכן, במהלך יום עמוס כאשר אתה מתכוון לשאת כרטיסי ביקור נוספים, עיצוב משולש הוא תמיד בן לוויה אידיאלי.

 

משתמשים צריכים לשים לב שמילוי יתר גורם לכיס לבלוט.

 

כאן, המשתמש ירגיש לא בנוח בעת ישיבה במיוחד אם הכס נשמר בכיס האחורי. מסיבה זו, אנשים אמורים לעבור על התוכן באופן קבוע כדי להסיר פריטים לא רצויים.

 

הם זמינים בבדים וחומרים שונים. הגורם הקובע את האנשים שהולכים על עיצוב זה קשור להעדפה ולאורח החיים של המשתמש. במהלך עונת הגשמים, גברים יכולים ללכת על אלה עמידים למים או מעוצבים מניילון. עיצובים אלה מעור אמיתי יש תחושה טובה והם יכולים לשמש למטרות שונות. אתה יכול לראות שהתכונות שלו שונות מארנקים עור חום לגברים.